Alioğlu Temizlik Farkı

Temizlik Bizim İşimiz

Sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ile Alioğlu Temizlik Farkını siz değerli müşterilerimize yaşatmaya devam ediyoruz.

Alioğlu Temizlik Ofisi

Alioğlu Temizlik Ofisi 2011 yılında İzmirde kurulmuş olup halen hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin taktirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üretir.

Alioğlu Temizlik Ofisi, bölgemizde sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Alioğlu Temizlik Ofisi olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

0 +
Temizlenen ev
0 +
Temizlik Personeli
0 +
Mutlu Müşteri
0 %
Memnuniyet
Scroll to Top