KURUMSAL

Alioğlu Temizlik Ofisi 2011 yılında İzmir’de kurulmuş olup halen hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin taktirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üretir.

Alioğlu Temizlik Ofisi, bölgemizde sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Alioğlu Temizlik Ofisi olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Torbalı’da apartman temizliği, torbalı bina temizliği, torbalı ofis temizliği için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Temizlik
Torbalı Temizlik Hizmetleri
Torbalı Temizlik Şirketleri
Ayrancılar Temizlik
Yazıbaşı Temizlik
Pancar Temizlik

Torbalı Merdiven Temizliği